top of page

SPERSONALIZOWANE TERAPIE LECZNICZE

Spersonalizowane terapie lecznicze w KZ Aesthetics to zabiegi dedykowane zarówno skórom trudnym -  dotkniętych trądzikiem lub egzemą skórną (AZS, ŁZS, łuszczyca), poprzez skóry z przebarwieniami, utratą jędrności i elastyczności, a także opadaniem owalu twarzy, ale również dla skór zdrowych, w celu dogłębnego oczyszczenia, wygładzenia, wyrównania kolorytu i struktury oraz detoksykacji w bezinwazyjny sposób. 

Jednym słowem - zabieg odpowiedni dla wszystkich skór!

Poprzez dobór odpowiednich preparatów używanych podczas zabiegu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry, jesteśmy. w stanie zapewnić jak najlepsze efekty zabiegowe, celujące bezpośrednio w problem skórny z jakim pacjent się boryka.

spersonalizowane terapie lecznicze, leczenie problemów skórnych, redukcja chorób skóry, trądzik AZS, ŁZS, łuszczyca, redukcja zmian zapalnych, wygładzenie skóry, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu i struktury skóry, głębokie oczyszczenie skóry, poprawa napięcia, poprawa mikrocyrkulacji krwi, medycyna estetyczna i kosmetologia Pruszków

Spersonalizowane terapie lecznicze przeprowadzane są z wykorzystaniem dwóch niezwykle skutecznych marek kosmetycznych - DMK® oraz SKIN SIMPLY NUTRITION®. 

Filozofia marki Skin Simply Nutrition® opiera się na trzech filarach: energia, innowacyjność oraz natura. 

1. Równowaga dynamiczna, czyli holistyczne podejście do pielęgnacji - stan naszej skóry zależy od kondycji całego organizmu zależnej od stylu życia, zdrowia, czynników środowiska. Jeśli w naszym organizmie zachodzą niekorzystne zmiany, dochodzi do osłabienia metabolizmu komórek, ich uszkodzenia i niszczenia, co przejawia się w postaci: zmarszczek, utraty jędrności skóry, przebarwień, czy sińców pod oczami.
Sekretem pielęgnacji jest równowaga, wyrażona w holistycznym, czyli kompleksowym dbaniu o ciało, umysł i skórę.

2. Metabolizm tlenowy, czyli pobudzanie energii komórkowej - w kosmetykach Skin Simply Nutrition®  substancje aktywne, które zostały dobrane w taki sposób, by pomagały pobudzić metabolizm komórkowy, dotleniały, wzmacniały, dodając skórze jednocześnie witalności i zdrowego wyglądu.

3. Antyoksydacja - to proces zapobiegający szkodliwym procesom utleniania zachodzącym w organizmie, przy pomocy antyoksydantów (przeciwutleniaczy). Jej celem jest neutralizacja „nadprodukowanej” ilości wolnych rodników spowodowanej zanieczyszczeniem środowiska, promieniowaniem UV, stresem, czy paleniem papierosów. Dzięki starannie przygotowanym przez firmę recepturom, bogatym w zbawienne antyoksydanty, tj.: aminokwasy, kurkuma czy olej konopny, produkty te spowalniają proces starzenia się skóry, wzmacniają ją i odżywiają, by była zawsze młoda i piękna.

4. Innowacyjne formulacje -  produkty, które łączą w sobie specjalnie dobrane kompleksy naturalnych składników i zaawansowane technologicznie formulacje. W recepturach zastosowano mikrocząsteczkowe peptydy biometryczne, które stymulując skórę sprawiają, że odzyskuje ona naturalną zdolność regeneracji i odbudowy.

5. Standaryzowane ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół - życie w zgodzie z naturą i czerpanie z niej tego co najlepsze ma ogromne znaczenie, ale tylko wtedy gdy odbywa się przy jednoczesnym szacunku dla środowiska. W  produktach Skin Simply Nutrition® związki aktywne pochodzące z roślin odgrywają bardzo ważną rolę. Są pełne substancji odżywczych, polifenoli, flawonoidów, witamin i związków mineralnych, mających zbawienny wpływ na naszą skórę. Stawiając na jakość, świadomie wybrano tylko standaryzowane ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół, ponieważ w pielęgnacji liczy się zarówno zdrowie, jak i efekt.

Spersonalizowane terapie lecznicze przeprowadzane z użyciem preparatów firmy DMK®. Jest to międzynarodowy lider w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach. 

 

Koncepcja marki DMK® opiera się na 4 punktach:

1. USUNĄĆ - usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatkane pory lub pigmentację. 

2. ODBUDOWAĆ - odbudowa skóry, stymulując optymalne funkcjonowanie kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalając komórkom pozostać przy życiu dłużej i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.

3. CHRONIĆ - chronić skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, stosując silne naturalne przeciwutleniacze.

4. WSPIERAĆ - wspieranie pięknej skóry za pomocą produktów do pielęgnacji w domu DMK®, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegom DMK®.

Terapie enzymatyczne linią kosmetyków DMK® to zabieg idealny dla osób borykających się z problemem aktywnego trądziku (hormonalny, różowaty, młodzieńczy), łojotokowym zapaleniem skóry, atopowym zapaleniem skóry oraz egzem skórnych. Świetnie wycisza stan aktywny chorób skórnych i pozwala na redukcję zmian zapalnych w obrębie twarzy (zapobiega również nawrotom).

Zabieg z użyciem enzymów sprawdzi się także idealnie dla skór zdrowych, ponieważ substancje aktywne zawarte w kosmetykach, pozwalają na odprowadzenie wody i toksyn do węzłów chłonnych (drenaż limfatyczny) oraz silne dotlenienie skóry.

Jakich efektów po zabiegu możesz się spodziewać?

 • redukcja chorób skóry (trądzik, AZS, ŁZS, łuszczyca)

 • redukcja aktywnych zmian zapalnych

 • wygładzenie skóry

 • wyrównanie kolorytu i struktury skóry

 • poprawa elastyczności i napięcia skóry

 • oczyszczenie skóry

 • poprawa mikrocyrkulacji - silne dotlenienie skóry

 • rozświetlenie i nadanie zdrowego wyglądu

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy oraz jej diagnozy. Po wykonaniu peelingu kawitacyjnego oraz oczyszczania manualnego (w razie potrzeby) rozpoczynamy zabieg preparatami enzymatycznymi. Odpowiednie preparaty dobierane są indywidualnie do danego typu skóry oraz problemu z jakim pacjent się boryka. Jest to zabieg bez użycia igieł, całkowicie pozbawiony bólu i dyskomfortu. Czas trwania zabiegu to 60 - 90 min.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu?

WSKAZANIA:

 • trądzik dorosłych, młodzieńczy, hormonalny, różowaty

 • skóra zanieczyszczona, pokryta niedoskonałościami 

 • egzemy skórne

 • ŁZS, AZS, łuszczyca

 • skóra zmęczona, niedotleniona

 • utrata napięcia skóry

 • leczenie innych problemów skórnych

PRZECIWWSKAZANIA:

Jedyne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to opryszczka oraz choroba nowotworowa.

bottom of page