top of page

KILKA SŁÓW O NAS, CZYLI CO NAS WYRÓŻNIA?

BEZPIECZEŃSTWO

 Naszym priorytetem jest to, aby zabiegi które wykonujemy były w 100% bezpieczne dla pacjenta. W związku z tym pracujemy wyłącznie na preparatach certyfikowanych medycznie.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Zabiegowcy w KZ Aesthetics to osoby wykształcone medycznie oraz kosmetologicznie. Pozwala to na holistyczne podejście do pacjenta, dzięki czemu efekty zabiegowe pojawiają się szybciej i są bardziej zadowalające.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy człowiek jest inny, podobnie jak każda skóra. Nasze zabiegi dobierane są zawsze do indywidualnych potrzeb skóry pacjentów i problemów skórnych z którymi się borykają.

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Moim priorytetem jest profesjonalna obsługa pacjenta i wysoka jakość wykonywanych usług. Zapewniam że poczujesz się u nas wyjątkowo.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Branża kosmetyczna zmienia się niezwykle szybko. W związku z tym dbam o to aby być na bieżąco z nowościami na rynku, poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kongresach, kursach, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

KOMFORT

 Dbam o to aby każdy pacjent czuł się u mnie wyjątkowo i komfortowo.

Czym się zajmujemy?

  • Prowadzenie indywidualnych terapii kosmetologicznych

  • Leczenie problemów i chorób skórnych (trądzik, egzemy skórne- AZS, ŁZS, łuszczyca, przebarwienia, blizny) - zgodnie z zasadą: Pozbądź się problemu, eliminując jego przyczynę!

KZ Aesthetics symbol blak.png
  • Zabiegi anti-age, terapie przeciwstarzeniowe

  • Zabiegi trychologiczne - nadmierne wypadanie włosów, łysienie, łuszczyca skóry głowy, ŁZS skóry głowy, łupież

  • Zabiegi na dłonie 

Co możesz zyskać, jeśli poddasz się opiece KZ AESTHETICS?

Leczenie trądziku

Raz na zawsze pozbędziesz się problemów skórnych. Trądzik, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, blizny, przebarwienia?

Nic nie jest nam straszne!

Prowadzimy terapie zabiegowe według zasady: Pozbądź się problemu, eliminując przyczynę! 

Dzięki terapii przyczynowej, problem skórny nigdy nie powróci!

Kobieta stosowania kremu do twarzy

Dbamy o poprawę napięcia skóry, poprawę owalu twarzy, redukujemy oznaki starzenia. 

Zabiegi anti-age, nie tylko pozwalają zapobiec starzeniu się skóry. Dzięki nim Twoja skóra będzie gładka, jędrna, napięta i rozświetlona, a Ty sama będziesz wyglądać i czuć się co najmniej kilka lat młodziej!

medytacja

Stan skóry odzwierciedla nasze zdrowie. 

W KZ Aesthetics zmieniamy nie tylko skórę. Dbamy o to, aby styl życia pozytywnie wpływał na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. 

Oferujemy 100% pewności siebie, piękną skórę oraz poprawę ogólnego samopoczucia.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi pacjentami, dzięki czemu mogą zwrócić się do nas z każdym pytaniem czy wątpliwością.

bottom of page